VI  SZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Dyktandojzykowe_1.JPGDyktando językowe to cykliczne wydarzenie w naszej szkole. Jego celem jest promowanie nauki języka angielskiego i niemieckiego, rozwijanie zainteresowań językami obcym, a także sprawdzenie wśród uczniów klas 7 i 8 znajomości zasad ortograficznych stosowanych w tych językach.

Dyktando językowe cieszyło się, jak co roku, bardzo dużym zainteresowaniem. Staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Odrobinę rywalizacji i zabawy powiązane z zastosowaniem prawidłowej ortografii języków obcych dało uczestnikom sporą dawkę przyjemności. Wyniki podczas Szkolnego Dnia Europejskiego.

Tekst: Liliana Zielińska

Zdjęcia: Liliana Zielińska, Natalia Stasik