♟Mamy pierwszy puchar! ♟🏆

b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TurniejSzachowyPlena_277694412_3107960319460122_1298057111642613052_n.jpgW niedzielę 3 kwietnia, nasi młodzi szachiści, po raz kolejny wzięli udział w turnieju szachowym. Tym razem, spróbowali swoich sił w turnieju drużynowym: „O Puchar Dyrektora Szkoły w Pleśnej k. Tarnowa”. Spośród uczniów naszej szkoły, udało się skompletować trzy składy. Wszyscy dzielnie walczyli, rozgrywając siedem rund z bardzo dobrymi drużynami. Nie było łatwo, ale ostatecznie zawodnicy jednej z naszych drużyn w składzie: Sylwia Drozd, Michał Wiater, Szymon Ciołkosz oraz Tymoteusz Noga (uczeń z sąsiedniej szkoły w Broniszowie) zdobyli puchar za III miejsce w kategorii juniorskiej. Cieszymy się tym sukcesem i jesteśmy dumni z wszystkich naszych szachistów, którzy wspaniale reprezentowali szkołę. Zostaliśmy niezwykle ciepło przyjęci przez organizatorów oraz współzawodników, a nasi uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony.
Rosnąca forma szachowa naszych uczniów to przede wszystkim zasługa Pana Jana Bobulskiego, który zaszczepił w nas miłość do szachów, za co serdecznie dziękujemy. Niedzielny turniej był okazją do wręczenia Panu Janowi pięknego podziękowania od szachowej społeczności naszej szkoły.

Tekst: Agnieszka Kucab
Zdjęcia: Sylwia Białorucka i Iwona Wiater