"Kiedy w maju słonko świeci
To w Ropczycach rządzą dzieci"

24 maja tj.wtorek na ropczyckim rynku odbyła się XXXIII PRZEDSZKOLADA,czyli parada przedszkolaków z miasta i gminy Ropczyce.Oczywiście nie zabrakło przedszkolaków z naszej szkoły- najstarsza grupa przedszkolna "Misie" godnie reprezentowała SP z Niedźwiady Dolnej.
W tym roku Przedszkolada tematycznie nawiązywała do 660-lecia powstania miasta Ropczyce oraz do Marii Konopnickiej,która jest patronką roku 2022. Dzieci spotkały się z Burmistrzem Ropczyc Bolesławem Bujakiem,przewodniczącym Rady Miejskiej Grzegorzem Bielatowiczem oraz pracownikami Miejsko-Gminnego Zespołu Oświaty.
Na dzisiejszej Przedszkoladzie nie zabrakło krótkich programów artystycznych w wykonaniu dzieci.Nasze przedszkolaki razem ze wszystkimi dziećmi na rynku wykonały specjalnie wcześniej przygotowane utwory muzyczne oraz wiersz.
Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek oraz dyplom za udział w spotkaniu.😊🥰🥰💗🥳

Anna Mazur
b_150_100_16777215_00_images_IMG-20220524-WA0007.jpg