"Każdy dzień spędzony razem jest naszym ulubionym" 👩‍🎓👨‍🎓

 W piątek 28 października 2022r., w naszym przedszkolu odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Szczególny dzień dla dzieci z grupy "Żabki","Tuptusie" i "Misie", które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola.Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności,a mianowicie,że potrafią pięknie śpiewać, tańczyć i mówić wierszyki.Obiecały być dzielne,zgodnie się bawić i z uśmiechem przychodzić do przedszkola. Dla większości dzieci był to bardzo ważny występ. Dzieci przekonały wszystkich o tym,że zasługują na miano PRZEDSZKOLAKA.Po cześci artystycznej nastąpił akt pasowania,czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka dużą kredką przez Panią Dyrektor Wiolettę Czemarnik. Ksiądz proboszcz Marian Baran pobłogosławił dzieci na dalsze dni w przedszkolu. Pasowanie odbyło się w obecności Rodziców,którzy mogli podziwiać swoje dzieci,w tym jakże wyjątkowym dla nich dniu. Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie. ❤Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek dla wszystkich. GRATULUJEMY naszym nowym przedszkolakom i życzymy,aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł za sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń. Uroczystość pasowania na przedszkolaka była dla dzieci wielkim przeżyciem,a dla Rodziców powodem do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

 

b_150_100_16777215_00_images_1X1.jpg

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Anna Mazur