b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TydzienZyczliwosci2022_DSC_4536.JPGDzie艅 偶yczliwo艣ci jest bardzo wa偶nym dniem w naszej szkole, dlatego 艣wi臋towali艣my go przez ca艂y tydzie艅. W pierwszym dniu na korytarzach zosta艂y wywieszone ulotki, z kt贸rych ka偶dy m贸g艂 sobie zabra膰 wa偶ne dla siebie zadanie. Wszyscy bardzo ch臋tnie zabierali ze sob膮 karteczki i wdra偶ali w 偶ycie zadania z 偶yczliwo艣ci. Na godzinie wychowawczej klasy wraz z wychowawcami wykona艂y plakaty. Ka偶dy bardzo ch臋tnie uczestniczy艂 w realizacji tego zadania. Przez ca艂y tydzie艅 ka偶dy z nas m贸g艂 zrobi膰 pami膮tkowe zdj臋cie z pi臋knymi skrzyd艂ami, kt贸re przypomina艂y nam o tym wa偶nym dniu. 呕yczliwo艣膰 go艣ci艂a w naszej szkole na ka偶dym kroku. Podsumowaniem ca艂ego tygodnia by艂 kr贸tki wyst臋p klasy 6a i 6b. Uczniowie bardzo ch臋tnie wys艂uchali wierszyka Jolanty Wybieralskiej ,, Dzie艅 偶yczliwo艣ci ,, i pos艂uchali piosenki o przyja藕ni Ma艂ej Orkiestry Dni Naszych. Ca艂a spo艂eczno艣膰 szkolna dosta艂a u艣miechni臋te 偶贸艂te bu藕ki, kt贸re towarzyszy艂y im przez ca艂y dzie艅. Dzi臋kujemy wszystkim za w艂膮czenie si臋 do akcji ,, ZAWSZE I WSZ臉DZIE 呕YCZLIWY B臉D臉鈥,. Niech go艣ci w naszych sercach ka偶dego dnia.

Barbara Jab艂o艅ska, Sylwia Bia艂orucka,Joanna Wojnarowska

馃挍馃挍馃挍 GALERIA ZDJ臉膯 馃挍馃挍馃挍