b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TydzienZyczliwosci2022_DSC_4536.JPGDzień życzliwości jest bardzo ważnym dniem w naszej szkole, dlatego świętowaliśmy go przez cały tydzień. W pierwszym dniu na korytarzach zostały wywieszone ulotki, z których każdy mógł sobie zabrać ważne dla siebie zadanie. Wszyscy bardzo chętnie zabierali ze sobą karteczki i wdrażali w życie zadania z życzliwości. Na godzinie wychowawczej klasy wraz z wychowawcami wykonały plakaty. Każdy bardzo chętnie uczestniczył w realizacji tego zadania. Przez cały tydzień każdy z nas mógł zrobić pamiątkowe zdjęcie z pięknymi skrzydłami, które przypominały nam o tym ważnym dniu. Życzliwość gościła w naszej szkole na każdym kroku. Podsumowaniem całego tygodnia był krótki występ klasy 6a i 6b. Uczniowie bardzo chętnie wysłuchali wierszyka Jolanty Wybieralskiej ,, Dzień życzliwości ,, i posłuchali piosenki o przyjaźni Małej Orkiestry Dni Naszych. Cała społeczność szkolna dostała uśmiechnięte żółte buźki, które towarzyszyły im przez cały dzień. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji ,, ZAWSZE I WSZĘDZIE ŻYCZLIWY BĘDĘ”,. Niech gości w naszych sercach każdego dnia.

Barbara Jabłońska, Sylwia Białorucka,Joanna Wojnarowska

💛💛💛 GALERIA ZDJĘĆ 💛💛💛