Drukuj

b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_SzachyWPodkarpackichSzkolach_profilowe.jpgW dniu 13 grudnia w Rzeszowie odbył się Finałowy Turniej Szachowy Projektu "Szachy w Podkarpackich Szkołach". Do udziału w projekcie, nasza szkoła została zaproszona przez Podkarpacki Związek Szachowy, za co serdecznie dziękujemy. W turnieju wzięła udział 11-osobowa reprezentacja naszej szkoły, która dzielnie walczyła w gronie 157 młodych szachistów z całego Podkarpacia. Gratulujemy Sylwii Drozd oraz Marlenie Toton, które stanęły na podium i zajęły III miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Ogromne brawa dla całej naszej "jedenastki", która pomimo bardzo dużej konkurencji, zaprezentowała się z jak najlepszej strony.