b_150_100_16777215_00_images_IMG_9112.jpg

W czwartek w naszej szkole odbył się BAZAREK SŁODKOŚCI. Zagościły u nas kolorowe galaretki w pięknych kubeczkach, ciasteczka w różnych kształtach oraz pyszne domowe ciasta. Ideą bazarku jest zbieranie pieniędzy, które przeznaczone będą na cele szkoły. Tym razem została uzbierana kwota 1771 zł. Dziękujemy chętnym rodzicom z klasy ,,0" i przedszkoli za przygotowanie tych wszystkich pyszności i za pomoc podczas bazarku. Dziękujemy także Pani Gosi Skórze, przewodniczącej Rady Rodziców za okazałą pomoc i wsparcie. Pomysł bazarku to nie tylko kupno i konsumpcja tych wszystkich pyszności, ale także obycie się z wartością pieniądza i kształtowanie samodzielności, która jest bardzo ważna w przyszłości.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w BAZARKU SŁODKOŚCI ❤ .

Agniezka Ciosek

Zdjęcia; Magdalena Królikowska, Małgorzata Kot