b_150_100_16777215_00_images_rozpoczecie_2017.JPGW poniedziałek 4 września 2017 roku w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018.

Uroczystość poprzedziła  msza święta w kościele parafialnym w Łączkach Kucharskich, a następnie wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy V i III G wystąpili w programie artystycznym inaugurującym rok szkolny oraz upamiętniającym 78 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Na zakończenie głos zabrała Pani Dyrektor Wioletta Czemarnik, która serdecznie powitała wszystkich zebranych, zapoznała zebranych ze zmianami jakie zaszły w szkole w czasie wakacji, omówiła także organizację bieżącego roku szkolnego, a na koniec życzyła wszystkim sukcesów w ciągu całego roku szkolnego.

Przed rozejściem się uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.