b_150_100_16777215_00_images_009_przedszkole.jpgOd 1 września 2017 roku w naszej szkole funkcjonuje przedszkole współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu pt.: "Przedszkole na dobry start, do którego uczęszczają dzieci w wieku 3 i 4 lat.
Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.Oprócz zajęć dydaktycznych prowadzone są dodatkowe zajęcia z logopedii, a także zajęcia społeczno-emocjonalne. Nasi wychowankowie będą uczestniczyć w różnych uroczystościach oraz imprezach prowadzonych przez szkołę. Przedszkole jest ogrodzone, posiada duży, bezpieczny, wyposażony w zestawy do ćwiczeń  i zabaw ruchowych plac zabaw. Dzieci mają do dyspozycji szatnię oraz własną toaletę. Smaczne i zdrowe posiłki przygotowywane są na miejscu w kuchni wspólnej dla przedszkola i szkoły podstawowej. Budynek jest wyposażony w monitoring wewnętrzny i zewnętrznyn. Przedszkole jest placówką otwartą dla Rodziców, którzy mogą osobiście zaprowadzić dziecko do sali, zobaczyć jak się czuje wśród rówieśników oraz  porozmawiać z wychowawczyniami. Placówka zapewnia dzieciom właściwe warunki wypoczynku, zdrowia i bezpieczeństwa.

Tekst: Monika Mazur

Zdjęcia: Ewa Włodyka, Monika Mazur