„Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy…”

b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DZIENEDUKACJINARODOWEJ_DSC_6657_Copy.jpg13 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. W tym dniu nasi nauczyciele przyjęli wiele serdecznych i miłych życzeń od rodziców i uczniów.

Przedstawiciele rodziców wyrazili wdzięczność obdarowując pracowników szkoły tortem.

Na uroczystym apelu uczniowie klasy VI zaprezentowali przedstawienie pt. „Marzenia do spełnienia”, w którym główna bohaterka – nauczycielka wyłowiła złotą rybkę.

Nie zabrakło również okazjonalnych wierszy w wykonaniu klasy III a szkoły podstawowej oraz piosenek śpiewanych przez chór szkolny. Na zakończenie nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej szkoły otrzymali piernikowe „złote rybki”.

Po części artystycznej pani dyrektor Wioletta Czemarnik podziękowała za życzenia i nagrodziła nauczycieli i pracowników szkoły.

Nagrodę Dyrektora otrzymali: Monika Daniec, Joanna Wojnarowska, Liliana Zielińska, Zuzanna Staroń i Jacek Kurnyta.

Nagrodę Burmistrza otrzymali: Gabriela Król i Krzysztof Ździebko.

Szczególne słowa podziękowania pani dyrektor skierowała do pani Zuzanny Staroń, która po wielu latach pracy odchodzi na emeryturę.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy wielu wspaniałych dni, sukcesów zawodowych, uśmiechu na co dzień oraz, aby „złota rybka” spełniła te najpiękniejsze marzenia.