WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„Z BAŚNIOWEGO KUFRA”
Klasy I -III
I miejsce ex aequo
- Ignacy Szpunar kl. IIIa Szkoła Podstawowa nr 2 w Przeworsku (woj. podkarpackie) – czapka niewidka
- Krzysztof Kurc kl. IIIa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ropczycach (woj. podkarpackie) – chatka Baby Jagi
- Kacper Cimoch kl. IIIg Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie (woj. podlaskie) – lampa Alladyna
- Antoni Żurek kl. IIId Szkoła Podstawowa nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach (woj. podkarpackie)– klatka słowika
- Wiktoria Famulska kl. I Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach (woj. łódzkie) – czapka niewidka
II miejsce ex aequo
- Zuzanna Twardy kl. Ib Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borowej (woj. podkarpackie) – latający dywan
- Wiktor Roszkowski kl. I Szkoła Podstawowa w Płonce Kościelnej (woj. podlaskie) – zapałki z baśni Andersena
- Milena Wiater kl. Ia Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej (woj. podkarpackie) – zwierciadło
- Amelia Witczak kl. IIIa integracyjna Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie) – stoliczek
- Maria Kornaś kl. III Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu (woj. śląskie) – skrzynia ze skarbami
III miejsce ex aequo
- Daria Dobrygowska kl. IIIb Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie (woj. podlaskie) – latający dywan
- Nikodem Jajeśnica kl. IIa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśniowej (woj. podkarpackie) – chatka Baby Jagi
- Szymon Michalak kl. Ib Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej (woj. podkarpackie) – zwierciadło
- Weronika Baran kl. III Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Krzakach (woj. podkarpackie) – pantofelek Kopciuszka
- Izabela Brandys kl. IIIb Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej (woj. podkarpackie) – kareta Kopciuszka
WYRÓŻNIENIA
- Michał Górny kl. II Szkoła Podstawowa w Ślemieniu ( woj. śląskie) – siedmiomilowe buty
- Julia Latocha kl. IIIa Szkoła Podstawowa nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) – lampa Alladyna
- Malwina Grefling kl.I Szkoła Podstawowa w Klenicy (woj. lubuskie) – chatka Baby Jagi
- Julia Gajoska kl. Ia Szkoła Podstawowa w Jaśle (woj. podkarpackie) – jabłko
- Karolina Jerozalska kl.III Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie (woj. opolskie) – koszyczek Czerwonego Kapturka
- Amelia Gałaczyńska kl.III Zespół Szkół w Woli Mieleckiej (woj. podkarpackie) – pantofelek Kopciuszka
- Oskar Matynia kl. IIb Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu (woj. łódzkie) – miecz Excalibur
- Wiktoria Mytych kl. IIb Szkoła Podstawowa w Trzcianie (woj. podkarpackie) – kwiat paproci
- Andżelika Piasecka kl.I Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu (woj. podkarpackie) – pierścień
- Jakub Walczak kl. IIId Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Żyrardowie (woj. mazowieckie) – kije samobije
- Kacper Warchał kl.I Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Bochni (woj. małopolskie) – zapałki z baśni Andersena
- Marcin Macheta kl.III Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Edwarda Haruzy w Dobiesławicach (woj. świętokrzyskie) – chatka Baby Jagi
- Dominika Bardoń kl.III Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach (woj. małopolskie) – pantofelek Kopciuszka
- Amelia Banaś kl.IIa Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśniowej (woj. podkarpackie) – pałac króla elfów
- Joanna Śmietańska kl. IIIa Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy (woj. mazowieckie) – różdżka
Klasy IV -VII
I miejsce ex aequo
- Natalia Gawlik kl.VII Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach (woj. podkarpackie) – łóżko z ziarnkiem grochu
- Amelia Panek kl. VII Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej (woj. podkarpackie) –bursztynowa korona
- Maksymilian Pas kl.V Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Ostrowie (woj. podkarpackie) – warkocz Roszpunki
- Karolina Brandys kl.VI Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kozodrzy (woj. podkarpackie) – chatka Baby Jagi
- Maria Kowalska kl. VII Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Falmierowie (woj. wielkopolskie) – zwierciadło
II miejsce ex aequo
- Aleksandra Semeniuk kl. V Szkoła Podstawowa nr 2 w Białej Podlaskiej (woj. lubelskie) – szczotka do włosów Roszpunki
- Emilia Ziemińska kl.IV Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kraczewicach Prywatnych (woj. lubelskie) – latający statek
- Małgorzata Kolka kl.IV Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach (woj. kujawsko-pomorskie) – zaczarowana szafa
- Katarzyna Rozmus kl.IVb Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim (woj. podkarpackie) – latający dywan
- Anna Strzałka kl.V Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej (woj. podkarpackie) – studnia
III miejsce ex aequo
- Paweł Maciąg kl. IVa Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim (woj. podkarpackie) – lampa Alladyna
- Wanessa Woraczek kl.VI Szkoła Podstawowa nr 13 w Tomaszowie Mazowieckim (woj. łódzkie) – latający dywan
- Paweł Koziński kl.IV Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece (woj. podkarpackie) – chatka Baby Jagi
- Martyna Drożyńska kl.VII Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem (woj. kujawsko-pomorskie) – domek krasnoludków
- Rafał Sikora kl. VI Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kazimierza Wielkiego w Zubrzycy Górnej (woj. małopolskie) – siedmiomilowy but
WYRÓŻNIENIA
- Wiktoria Robak kl. VI Zespół Szkół w Gnojnicy Dolnej (woj. podkarpackie) – chatka Baby Jagi
- Maria Stachnik kl. VII Szkoła Podstawowa nr 6 w Ropczycach (woj. podkarpackie) – chatka Baby Jagi
- Natalia Łukomska kl.VI Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Stolcu (woj. łódzkie) – czapka niewidka
- Kacper Warmus kl. IV Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej (woj. dolnośląskie) – domek na kurzej łapce
- Karolina Wróbel kl.VI Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej (woj. podkarpackie) – siedmiomilowe buty
- Agata Skoczylas kl. VI Publiczna Szkoła Podstawowa w Solcu nad Wisłą (woj. mazowieckie) – pantofelek Kopciuszka
- Magdalena Gąsior kl. VIa Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Czudcu (woj. podkarpackie) – kareta z dyni
- Aleksandra Kamińska kl. IVc Zespół Szkół im. Żołnierzy Września – Woldenberczyków w Dobiegniewie (woj. lubuskie) – zaczarowana szafa
- Jakub Bem kl. VIa Szkoła Podstawowa „Tęcza” w Zgorzelcu (woj. dolnośląskie) – kwiat paproci
- Angelika Żołnierowska kl. V Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie (woj. opolskie) – koszyczek Czerwonego Kapturka
- Natalia Karolak kl. VIIa Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu (woj. wielkopolskie) – berło
- Karolina Łabińska kl. Vb Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu (woj. podkarpackie) – latający dywan
- Magdalena Grabowy kl. V Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ropczycach (woj. podkarpackie) – miotła czarownicy
- Oliwia Wróblewska kl. V Społeczna Szkoła Podstawowa „STO” w Starachowicach (woj. świętokrzyskie) - miotła czarownicy
- Jakub Gabriel Dąbrowski kl. VIc Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce (woj. mazowieckie) – magiczna lampa
NAGRODA SPECJALNA
Kamil Grycan Zakład Poprawczy w Świeciu (woj. kujawsko-pomorskie) – magiczny kwiat (ceramika)
Przyznanie nagród oraz dyplomów odbędzie się 6 listopada 2017r. o godz. 1000 w Szkole Podstawowej im. Basni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej. Do 2 listopada 2017r. należy zgłosić telefonicznie lub e-mailem uczestnictwo nagrodzonego ucznia wraz z Opiekunem w uroczystości rozdania nagród.
Lista szkół biorących udział w konkursie „Z baśniowego kufra”.
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim
- Szkoła Podstawowa w Starym Rybiu
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Brzezinach
- Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lubatowej
- Szkoła Podstawowa w Dobrej
- Szkoła Podstawowa nr 10 w Rzeszowie
- Szkoła Podstawowa im. Kpt. Władysława Ważnego w Rudzie Różanieckiej
- Zespół Szkół dla Niesłyszących i Słabo Słyszących w Tarnowie
- Zespół Szkół Specjalnych nr 3 w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Józefowie nad Wisłą
- Zespół Szkół Miejskich nr 1 w Jaśle
- Szkoła Podstawowa nr 3 w Spytkowicach
- Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Jejkowicach
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśniowej
- Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Markuszowej
- Szkoła Podstawowa w Hucisku
- Szkoła Podstawowa w Brzezówce
- Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mroczki w Górze Motycznej
- Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Tuszymie
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Tyrawie Wołoskiej
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu
- Publiczny Specjalny Katolicki Ośrodek Edukacyjno – Wychowawczy w Kruzach
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sycowie
- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Puszczy Mariańskiej
- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy nr 1 w Suwałkach
- Szkoła Podstawowa w Korzeniewie
- Szkoła Podstawowa w Żarnowej
- Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Podgórskiego w Iwoniczu
- Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Lublinie
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Mysłowicach
- Szkoła Podstawowa im. dr. Henryka Jordana w Ksawerowie
- Szkoła Podstawowa w Płonce
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Bratkowicach
- Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Księdza Jana Twardowskiego w Przemyślu
- Szkoła Podstawowa im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Dylągówce
- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Nieledwi
- Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Pawła II w Radomiu
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Krzakach
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Podwilku
- Szkoła Podstawowa w Trzcianie
- Szkoła Podstawowa im. Legionów Polskich w Poroninie
- Szkoła Podstawowa w Bukowcu
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Seweryna Udzieli w Ropczycach
- Szkoła Podstawowa „Tęcza” w Zgorzelcu
- Zespół Szkół w Wolicy Piaskowej
- Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego u Lublinie
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Lutczy
- Zespół Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mokrem
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Broniewicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Solcu nad Wisłą
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Sycowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Trąbkach
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Gołdapi
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie
- Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Brudzicach
- Zespół Szkół w Zawoni
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Nowej Soli
- Szkoła Podstawowa im. 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie
- Szkoła Podstawowa w Mostach
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Lnianie
- Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Nakle nad Notecią
- Zespół Szkół w Budach Głogowskich
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tyrowie
- Szkoła Podstawowa w Klenicy
- Szkoła Podstawowa nr 134 w Krakowie
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Giżycku
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Rodnowie
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kantora w Wielopolu Skrzyńskim
- Zespół Szkół w Gnojnicy Dolnej
- Szkoła Podstawowa im Henryka Sienkiewicza w Ostrowie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Konarskiego w Kole
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Odechowie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jaworzniku
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie
- Zespół Szkół w Słupnie
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Rychłowicach
- Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Skrzyszowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr2 z Oddziałami Integracyjnymi w Bochni
- Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej w Sobolewie
- Szkoła Podstawowa w Szkodnej
- Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Pawła II w Dębicy
- Szkoła Podstawowa w Kętrzynie
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Jaśle
- Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia w Przemyślu
- Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi w Mańkowicach
- Szkoła Podstawowa w Dęborzynie
- Szkoła Podstawowa im. Podpułkownika Łukasza Cieplińskiego w Gnojnicy Woli
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Ropczycach
- Szkoła Podstawowa im. Biskupa Wojciecha Tomaki w Trzebownisku
- Szkoła Podstawowa w Marcinkowie
- Publiczna Szkola Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ociece
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko w Wysokiej
- Szkoła Podstawowa w Lubzinie
- Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 98 w Krakowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Gogolinie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 we Włocławku
- Terapeutyczny Zespół Szkolno – Przedszkolny „Czyż” w Częstochowie
- Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody w Występie
- Szkoła Podstawowa w Lipnicy
- Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Cieksynie
- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
- Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Borku Starym
- Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Kraśniku
- Zespół Szkół Samorządowych w Roczynach
- Zespół Szkół w Sawinie
- Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckigo w Warszawie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Piotra Kulasińskiego w Trzciance
- Szkoła Podstawowa im. Andrzeja Mielęckiego w Koźminku
- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Nowogardzie
- Państwowa Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chotkowie
- Zespół Szkolno - Przedszkolny im. „Na Bursztynowym Szlaku” w Lewinie Kłodzkim
- Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Starachowicach
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kazimierza Wielkiego w Zubrzycy Górnej
- Szkoła Podstawowa w Gromadzie
- Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta w Żelechowie
- Szkoła Podstawowa nr 14 im. Majora Henryka Sucharskiego w Jaworznie
- Szkoła Podstawowa w Krempnej
- Zespół Edukacyjny nr 3 / Szkoła Podstawowa nr 21 w Zielonej Górze
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Wielkim Komorsku
- Szkoła Podstawowa w Przecławiu
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Słupnie
- Zespół Szkół Podstawowych nr 4 w Katowicach
- Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrołęce
- Szkoła Podstawowa w Dobieszynie
- Zespół Szkół w Woli Mieleckiej
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Straszęcinie
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. prof. Ignacego Mościckiego w Winnicy
- Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Poturzynie
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie
- Szkoła Podstawowa w Zagórzu
- Szkoła Podstawowa im. Jury Gajdzicy w Cisownicy
- Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Żyrardowie
- Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Edwarda Haruzy w Dobiesławicach
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie
- Szkoła Podstawowa im. Józefa Ufy w Mastkach
- Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5 w Żorach
- Szkoła Podstawowa w Bziance
- Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 / Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 w Radomiu
- Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Bolesławieckiej
- Szkoła Podstawowa w Medyni Łańcuckiej
- Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Dąbrowskiej w Elblągu
- Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego Jana Pawła II w Łapszach Wyżnych
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. por. Jana Bałdy w Chmielniku
- Zespół Szkół im. św. Edyty Stein Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Lublińcu
- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kozodrzy
- Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Niedźwiadzie Górnej
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Koźminku
- Zespół Szkół im. Żołnierzy Września – Woldenberczyków w Dobiegniewie
- Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polonii w Słupsku
- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Olsztynie
- Szkoła Podstawowa Fundacji „Elementarz” w Manastercu
- Zespół Placówek im. Jana Pawła II w Lubaczowie
- Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Łętowicach
- Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnobrzegu
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Poniatowej
- Szkoła Podstawowa nr 14 im. Zjednoczonej Europy w Przemyślu
- Zespół Szkolno – Przedszkolny w Komornikach
- Szkoła Podstawowa nr 357 w Warszawie
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Łopuszce Wielkiej
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Żelaźnie
- Szkoła Podstawowa we Włodzicach Wielkich
- Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Borowej
- Szkoła Podstawowa w Radkowicach
- Szkoła Podstawowa w Wyrach
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szadku
- Zespół Szkół przy Ośrodku Leczniczo – Rehabilitacyjnym „Pałac Kamieniec” w Kamieńcu
- Szkoła Podstawowa Specjalna nr 14 im. Karola Wojtyły – Papieża Polaka w Kielcach
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Władysława Jagiełły w Pilźnie
- Zespół Szkół w Trzebosi
- Zespół Szkół w Woli Raniżowskiej Szkoła Podstawowa
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Armii Krajowej 72 Pułku Piechoty w Mniszku
- Szkoła Podstawowa im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej
- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Kolbuszowej
- Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie
- Szkoła Podstawowa w Kobylanach
- Szkoła Podstawowa nr 20 im. Księcia Jana Dobrego w Opolu
- Zespół Szkół Podstawowych z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. Henryka Sienkiewicza w Myszkowie
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Machowej
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. Romualda Traugutta w Krakowie
- Akademicka Szkoła Podstawowa w Elblągu
- Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka w Wejherowie
- Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu
- Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Brennej
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Świlczy
- Szkoła Podstawowa im. Prymasa Tysiąclecia w Mieczynie
- Szkoła Podstawowa w Miąsowej
- Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkół nr 5 w Ropczycach
- Szkoła Podstawowa w Zarszynie
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Walk Chłopskich w Nockowej
- Szkoła Podstawowa w Brniu Osuchowskim
- Szkoła Podstawowa Specjalna w Rafałówce przy Ośrodku Rehabilitacyjno – Leczniczym w Rafałówce Szpitala Wojewódzkiego im. Prymasa Kardynała Wyszyńskiego w Sieradzu
- Szkoła Podstawowa nr 8 w Zgierzu
- Szkoła Podstawowa w Borku Wielkim
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. mjr. Henryka Sucharskiego w Bytowie
- Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie
- Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia „Siódemka” w Tarnowie
- Szkoła Podstawowa w Łężynach
- Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Stołecznej
- Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim ( Szkoła Podstawowa nr 13)
- Szkoła Podstawowa w Babimoście
- Szkoła Podstawowa w Świlczy
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Białej Podlaskiej
- Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie w Ozimku
- Zespół Szkół Podstawowych nr 12 w Rybniku
- Zespół Szkół w Strażowie
- Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Wysokiej Głogowskiej
- Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce
- Szkoła Podstawowa w Starych Bogaczowicach
- Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Słupsku
- Szkoła Podstawowa nr 30 w Olsztynie
- Zespół Szkół, Szkoła Podstawowa w Słońsku
- Zespół Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej
- Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Falmierowie
- Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pelplinie
- Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach
- Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Płonce Kościelnej
- Szkoła Podstawowa w Radziądzu
- Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
- Szkoła Podstawowa nr 38 w Bytomiu
- Szkoła Podstawowa nr 16 w Zabrzu
- Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krostoszowicach
- Zespół Szkół Podstawowych w Wieszczętach
- Szkoła Podstawowa w Ślemieniu
- Szkoła Podstawowa im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Czudcu
- Zakład Poprawczy w Świeciu
- Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Trzcińsku Zdroju
- Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim
- Szkoła Podstawowa nr 4 im. kpt. Józefa Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim
- Szkoła Podstawowa w Bierzwnicy
- Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie
- Szkoła Podstawowa w Piecniku
- Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Korzennej
- Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Piasku
- Szkoła Podstawowa nr 1 w Sępólnie Krajeńskim
- Szkoła Podstawowa im. Synów Pułku w Starych Jabłonkach
- Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 roku w Stolcu
- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kraczewicach Prywatnych
- Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Skępem
- Szkoła Podstawowa nr 105 w Świdnicy
- Szkoła Podstawowa im. prof. Karola Olszewskiego w Broniszowie
- Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej