b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_ZakonczenieRokuSzkolnego_11111_Copy.JPG

Wiedza to jest dar zdobyty przez
     Lata ogromnej, żmudnej pracy
     Mądrość to korzystać z wiedzy tak
     Jak dyktuje serce nam

(Marek Grechuta)

Rok szkolny 2017/2018 już za nami. Czas na wakacyjny odpoczynek! Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się 22 czerwca mszą św. , a następnie spotkaniem w szkole. Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł czas na podsumowanie. Doceniony został wysiłek i zapał uczniów do nauki, wzorowe zachowanie, stuprocentowa frekwencja, pasja czytania książek, aktywna działalność harcerska oraz praca społeczna.

Podczas uroczystości dyrektor szkoły pani Wioletta Czemarnik wręczyła nagrody i dyplomy, gratulując uczniom sukcesów. Podziękowała także za zaangażowanie i pracę nauczycielom, księżom, pracownikom szkoły i rodzicom. Życzyła wszystkim przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.

Nagrodzeni uczniowie:

Za bardzo dobre wyniki w nauce

Klasa IV a: Karolina Babicz, Dominika Ślusarczyk, Kamila Ślusarczyk, Marcel Bobulski, Amelia Bobulska, Patrycja Świętoń, Justyna Kopala, Weronika Cwanek, Szymon Zima, Karolina Tokarz, Gabriela Depwoska.

Klasa IV b: Klaudia Tokarska, Kacper Toton, Natalia Królikowska, Julia Wiktor, Wojciech Barwński,

Klasa V: Anna Chodak, Aleksandra Dziedzic, Michał Kulig, Natalia Mucha, Weronika Przypek, Alicja Skóra, Anna Strzałka, Marcelina Zdziebko

Klasa VI: Gabriela Lubelczyk, Faustyna Budzik, Aleksandra Królikowska, Aleksandra Kurnyta, Magdalena Januszewska, Jakub Cabaj, Anna Strzałka, Katarzyna Strzałka, Amelia Tatara, Faustyna Pociask.

Klasa VII: Karolina Szostak, Mikołaj Wójcik

Klasa II gimnazjum: Agnieszka Chodak

Za stuprocentową frekwencję

IVa: Karolina Babicz, Bobulska Amelia, Marcel Bobulski, Justyna Kopala, Patryk Szostak

IVb: Jakub Kosiński, Igor Biedroń

V: Natalia Mucha, Anna Strzałka

VI: Natalia Czaja

Za wzorowe czytelnictwo

Maja Białorucka (Ia), Olga Świętoń (Ia), Karol Zajchowski (Ia), Mateusz Czaja (Ib), Weronika Skóra (II), Mikołaj Cabaj (IIIb), Aleksandra Dziedzic (V), Karolina Bereś (IIIg).

Za aktywne działanie w Samorządzie Uczniowskim

Bartłomiej Dziedzic, Mikołaj Wójcik, Weronika Przypek

Za działalność w ZHP

Katarzyna Kordek, Magdalena Kulig, Magdalena Przypek, Aleksandra Kurnyta, Amelia Tatara, Katarzyna Strzałka, Wiktoria Staroń, Jolanta Strzałka, Amelia Jodłowska, Patrycja Andreasik.

G A L E R I A   Z D J Ę Ć!