b_150_100_16777215_00_images_DSC_0128.JPGUpragnione i wyczekiwane, słoneczne i gorące, to oczywiście wakacje. Wtedy dzieci mogą oderwać się od rzeczywistości, odpocząć od nauki, odrabiania lekcji. Jednak dzieci z naszej szkoły nie chciały rozstawać się z jej murami. Dlatego w okresie od 25. czerwca do 6.lipca zorganizowana była półkolonia letnia. Opiekunami byli doświadczeni w organizacji różnego rodzaju wypoczynku nauczyciele uczący w tutejszej szkole. Wychowankowie mogli ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas. Codziennie, przez dwa tygodnie na dzieci czekało wiele atrakcji: rozgrywki i konkurencje sportowe, zabawy muzyczne, zajęcia plastyczne, karaoke oraz wiele innych. Nie zabrakło również nagród, lodów oraz pożywnego obiadu. Czas półkolonii pozostawił przede wszystkim niezapomniane wspomnienia ciekawie rozpoczętych wakacji, przepełniony uśmiechem, który ani na chwilę nie opuszczał dziecięcych twarzy.

GALERIA ZDJĘĆ!