b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_SztafetoweBiegiPrzelajowe_111_Copy.JPGW dniu 18. 09. 2018 roku dziewczęta i chłopcy klas IV - VI uczestniczyli w sztafetowych biegach przełajowych. Każdy zawodnik z dziesięcioosobowej drużyny miał do pokonania dystans 800 m. Nasi uczniowie pobiegli bardzo dobrze i zajęli II miejsce niewiele przegrywając z uczniami SP nr 1 w Ropczycach. Drużyna dziewcząt biegła w składzie: Babicz Karolina, Bobulska Amelia, Chodak Anna, Cwanek Weronika, Depowska Gabriela, Mikowska Paulina, Przypek Weronika, Ślusarczyk Dominika, Ślusarczyk Kamila, Woźny Wiktoria. Sztafeta chłopców biegła w składzie:Andreasik Jakub, Charchut Bartłomiej, Jezior Jakub, Jodłowki Jakub, Pociask Dawid, Strzałka Karol, Szostak Patryk, Toton Kacper, Wrona Hubert, Zima Szymon. Gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych 4 października 2018 r.

Tekst: Jolanta Bobulska

GALERIA  ZDJĘĆ