b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_CYRKSMILEWSZKOLE_IMG_1060.JPGCyrk kojarzy nam się zazwyczaj z ogromnym namiotem, który pojawia się w dużym mieście. Jednak, jak się okazuje nie tylko, gdyż w październiku cyrk „SMILE” przyjechał do naszej szkoły. Występy artystów mogły zobaczyć wszystkie chętne dzieci, a takich nie brakowało. Wesoły klown oraz Myszka Miki zabawiali publiczność wesołymi sztuczkami. Wybrani przez artystów uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać triki cyrkowe, ale także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Pełni zapału, z różnym skutkiem, ale zawsze z uśmiechem, próbowali dotrzymywać kroku zawodowcom, co wzbudzało ogólną radość. Nie zabrakło żonglerki, iluzji czy jazdy na miniaturowym rowerku oraz monocyklu. Wspaniały występ cyrkowy dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Publiczność gromkimi brawami podziękowała akrobatom za niezwykłe widowisko.

Tekst: Monika Mazur, Marzena Bartusik

Zdjęcia: Małgorzata Kot