b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienEdukacjiNarodowej2018_11111111111.jpgZa serce, za uśmiech, za trud… dziękujemy - tymi słowami uczniowie klasy VI i III wyrazili swoją wdzięczność Pani Dyrektor, nauczycielom i pracownikom szkoły z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. W imieniu całej społeczności uczniowskiej, podziękowania i kwiaty, na ręce Pani Dyrektor złożył przewodniczący samorządu uczniowskiego. Uczniowie klasy VI i III w humorystyczny sposób zaprezentowali scenki, które na co dzień można obserwować na lekcjach i w czasie przerw. Nie zabrakło również wierszy, piosenek, które uczniowie docenili brawami. Najbardziej jednak uczniom spodobał się występ brązowych medalistek Mistrzostw Polski i Europy w show dance- Nadii Śliwy i Oliwi Szeli.

Na dzisiejszym apelu także, Pani Dyrektor poinformowała o przyznanych nagrodach Pana Burmistrza dla nauczycieli: Liliany Zielińskiej i Krzysztofa Zdziebko. Wręczyła również specjalne Nagrody Dyrektora  w uznaniu za pracę i osiągnięcia, dla nauczycieli: Jolanty Bobulskiej, Marty Szpary, Joanny Wojnarowskiej, oraz dla pracowników szkoły: Sylwii Białoruckiej, Bożeny Wójcik i Wiesława Miąso

Tekst: Magdalena Tokarz