b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_TaneczneHarceWOstrowie_20181129_203343_Copy.jpgMiło szaleć, kiedy czas po temu - pisał Jan Kochanowski w Pieśni XX. Śpiew i taniec towarzyszyły uczniom najstarszych klas, którzy 29 XI udali się do szkoły w Ostrowie, by wspólnie z rówieśnikami poddać się tanecznemu szaleństwu. Zabawa była wyśmienita, humory dopisywały, aż żal było wracać do domu. „Belgijka” i „Chusteczka haftowana” zintegrowały młodzież z Niedźwiady, Ostrowa, Woli Ocieckiej i Kamionki. Miła atmosfera sprzyjała nawiązywaniu nowych znajomości i szlifowaniu tanecznych kroków. Didżeje przekazywali dedykacje i spełniali muzyczne życzenia uczestników zabawy. Wspólne taneczne harce pozwoliły młodzieży na chwilę oderwać się od szkolnej codzienności. Przed ósmoklasistami i gimnazjalistami egzaminy próbne, więc warto było zrelaksować się i poddać tanecznym rytmom.

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom i Uczniom z Ostrowa za zaproszenie i zorganizowanie tak wspaniałej imprezy.

GALERIA ZDJĘĆ!

Tekst: Marta Szpara