b_150_100_16777215_00_images_IMG_2062.JPGFabryka czekolady to wymarzone miejsce dla każdego. Dlatego też uczniowie klas I a i I b z pewnością zapamiętają tę wspaniałą wycieczkę na długo. Dzieci poznały historię czekolady oraz degustowały różne jej smaki. Z ciekawością przyglądały się urządzeniom, wykorzystywanym do produkcji czekolady. Ogromną frajdę sprawił pierwszakom plac zabaw, na którym mogły beztrosko poszaleć. Zakupy w „słodkim” sklepiku to również nie lada atrakcja ale i spore wyzwanie. Spośród tylu wspaniałych, kuszących słodkości trudno było dokonać wyboru. Na koniec każdy otrzymał wykonane własnoręcznie: czekoladę i lizaka. Do szkoły wszyscy wrócili w doskonałych humorach, z uśmiechem na buzi i czekoladą w plecaku.

Agnieszka Kucab, Agnieszka Baran, Sylwia Białorucka