b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_OrszakTrzechKroli_podzikowanie_Copy.jpgRównież w tym roku 2019 nasi uczniowie powędrowali razem z Kacprem, Melchiorem i Baltazarem ulicami Wielopola Skrzyńskiego, aby pokłonić się Dziecinie. Szczególnie zaangażowali się uczniowie klasy Vb, którzy przygotowali i wykonali polkę dziadek. Uczestniczyli w orszaku europejskim czerwonym, stąd wybór tańca i czerwonych pelerynek. Serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów klasy Vb za przygotowanie pelerynek, spódniczek dla dziewcząt i wspólny udział w orszaku.

Dnia 13 stycznia w Domu Kultury w Wielopolu Skrzyńskim odbyła się uroczysta Gala Orszaku Trzech Króli, podczas której zostały wręczone nagrody w konkursie plastycznym na wykonanie Gwiazdy Orszaku. Klaudia Tokarska uczennica klasy Vb została zwycięzcą tego konkursu (I miejsce). Gratulacje.

Wiesława Miąso