b_150_100_16777215_00_images_image.jpgPędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami.
Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków..
A dziadkowie wraz z babciami już czekają razem z nami.
By się cieszyć występami i swoimi wnuczętami.

Tak właśnie było w naszej szkole w dniu 29.01.2019 r. Babcie i Dziadkowie najmłodszych uczniów zebrali się, aby oglądać na scenie popisy swoich wnucząt. Razem z nami byli również zaproszeni goście, czyli: ksiądz Marian Baran – Proboszcz Parafii w Łączkach Kuch., ksiądz Piotr Staryszak – Wikariusz w Parafii w Niedźwiadzie, Radna Rady Miejskiej pani Genowefa Ciosek, Radny Rady Miejskiej, a zarazem sołtys wsi Niedźwiada pan Piotr Raś, państwo Genowefa i Władysław Zygmuntowie, pani Ewelina Przypek – Przewodnicząca Rady Rodziców w naszej szkole, pani Małgorzata Zapał – Przewodnicząca Koła Gospodyń wiejskich w Łączkach Kuch., pani Zofia Ostafin Przewodnicząca Klubu Seniora w Niedźwiadzie oraz pani Elżbieta Rogala – przewodnicząca Klubu Seniora w Łączkach Kuch.Dzieci swoją radość z obecności najbliższych wyraziły w przedstawieniach, wierszach, piosenkach i różnego rodzaju inscenizacjach.Wszyscy zebrani z zapartym tchem słuchali i podziwiali talenty naszych uczniów. Na scenie zaprezentowały się również Panie z Klubu Seniora z Niedźwiady śpiewając piosenki i prezentując śmieszny skecz. Nie zabrakło również ciepłych i serdecznych życzeń dla ukochanych Dziadków oraz gromkiego 100 lat odśpiewanego przez wszystkie wnuki.

G  E  L  E  R  I  A           Z  D  J  Ę  Ć        !  !  !

Tekst: Beata Zymróz
Zdjęcia: Iwona Wiater, Sylwia Białorucka