b_150_100_16777215_00_images_kobiet2019.JPG

8. Marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże,jak i te małe. W tym dniu, szczególnie, podkreślane jest znaczenie oraz wartość kobiet w życiu codziennym. Także wśród przedszkolaków nie mogło zabraknąć chwil na świętowanie tego pięknego dnia. Chłopcy złożyli życzenia i wręczyli wszystkim dziewczynkom i paniom kolorowe laurki i kwiaty. Z tej okazji zorganizowano również niespodziankę. Przedszkolaki odwiedziły panie fryzjerki i kosmetyczka. Zajęcia z zaproszonymi gośćmi sprawiły dzieciom frajdę. Panie zapoznały dzieci ze swoim zawodem oraz praktycznie pokazały na czym polega ich praca. Chętnych na fryzury i makijaż nie brakowało!

Serdecznie dziękujemy Paniom Magdalenie Jezior, Beacie Królikowskiej i Agnieszce Świstak za przybycie do przedszkola, poświęcony czas, zaangażowanie, wspaniałe warsztaty fryzjerskie i kosmetyczne oraz dostarczenie wielu pozytywnych emocji.

GALERIA ZDJĘĆ!!!

Monia Mazur, Marzena Bartusik, Laura Wiktor