b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_PilkaNoznaChlopcowKlasaIV_1_Copy.jpg4 kwietnia 2019 r. na boisku "Orlik" na Witkowicach odbył się Turniej Piłki Nożnej chłopców klas IV, który zgromadził uczestników z 8 szkół naszej gminy. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach: I grupa - SP Ropczyce nr 1, SP Niedźwiada Górna, SP Niedźwiada Dolna, SP Lubzina; II grupa - SP Czekaj, SP Ropczyce nr 5, SP Mała, SP Witkowice. W meczach grupowych nie straciliśmy żadnej bramki, z SP Ropczyce nr 1 wygraliśmy 2 : 0, z SP z Lubziny 1 : 0, a z SP z Niedźwiady Górnej zremisowaliśmy 0 : 0. W meczu finałowym zagraliśmy z SP z Małej i tutaj niestety straciliśmy bramkę i mecz zakończył się 1 : 0 dla Małej. Turniej zakończyliśmy na wysokim II miejscu. W składzie naszej drużyny zagrali z wielkim zaangażowaniem: Konrad Staroń, Jakub Jodłowski, Hubert Wrona, Dawid Zima, Jakub Andreasik, Dawid Cabaj, Patryk Jezior, Szymon Sroka, Karol Strzałka. Gratulujemy sukcesu.

Tekst: Jolanta Bobulska

GALERIA ZDJĘĆ