b_150_100_16777215_00_images_015_nazwa.jpgJuż po raz czwarty w naszej szkole zorganizowany został Jesienny Kiermasz Smaków. Impreza co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W organizację kiermaszu chętnie włączają się rodzice, którzy przygotowują domowe, pyszne i ciekawe zakąski, między innymi: ziemniaczane pączki, marchewkowe muffinki, zupa z dyni, szarlotki, ciasteczka grzybki, orzeszki, brzoskwinki, pieczarki oraz wiele innych. O gorące i chrupiące kiełbaski i szaszłyki z grilla oraz pieczone ziemniaki zadbali tatusiowie, którzy już od rana rozpalali ognisko. Z okazji kiermaszu został zorganizowany konkurs na najciekawsze jesienne przebranie. Dzieci już od kilku dniu przygotowywały się wraz z rodzicami szyjąc piękne, jesienne stroje. W czasie imprezy dyrektor szkoły pani Wioletta Czemarnik wręczyła dzieciom dyplomy i wspaniałe nagrody. Podczas kiermaszu przedszkolaki miały okazję wykazać się w różnych konkurencjach i zabawach. Były wyścigi z kartoflem na łyżce, zbieranie grzybków, zabawy z chustą animacyjną i inne. Jesienny kiermasz zachwycił bogactwem kolorów i smaków, a piękną dekorację sali zawdzięczamy Pani Dorocie Wośko oraz Pani Magdalenie Bieszczad. Rodzice przedszkolaków jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Dziękujemy Pani Dyrektor, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom za uczestnictwo w kiermaszu oraz wszystkim rodzicom przedszkolaków z Niedźwiady Dolnej za okazaną pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.  W szczególności dziękujemy:

1. Monice Stęgowskiej
  2. Izabeli Glinka