b_150_100_16777215_00_images_015_kulkoland.jpgPrzedszkolaki z grup: „Tuptusie” i „Misie” rozpoczęły świętowanie Dnia Chłopaka  1 października.  Zaraz po śniadaniu pełne sił i dobrego humoru dwie grupy przedszkolne wyruszyły autokarem na wycieczkę do sali zabaw „Kulkoland”  w Dębicy. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Każdy mógł wybrać coś dla siebie: baseny z kulkami, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, tory przeszkód  i wiele innych atrakcji  umożliwiło najmłodszym wesołą zabawę. W tym dniu panie wręczały chłopcom upominki i złożyły życzenia. Nie zabrakło także poczęstunku dla wszystkich dzieci. Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie tego wyjazdu. To były wspaniałe i radosne chwile. Z przyjemnością wrócimy do Kulkolandu jeszcze nie raz.