b_150_100_16777215_00_images_DSC_0018.jpg

NAUKA  TO  CZARY,   KTÓRE  NAPRAWDĘ  DZIAŁAJĄ

W "baśniowej" szkole dnia 15 października obchodzono uroczyście Dzień Edukacji Narodowej zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. W atmosferę święta wprowadził chór szkolny, następnie uczniowie klasy VI b zaprezentowali pokaz nauczycielskiej mody, oczywiście z lekkim przymrużeniem oka. A potem życzenia od przedstawicieli kolejnych klas dla wychowawców, nauczycieli, pracowników szkoły.

A my jeszcze raz,

A my jeszcze raz:

niech żyją po sto lat.

Niech żyją w zdrowiu,

niech im dopisuje szczęście!

Naszym nauczycielom

Sto lat i jeszcze więcej!

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły.

Nagrodę Burmistrza otrzymały: pani Marzena Bartusik i pani Joanna Wojnarowska

Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: pani Agnieszka Baran, pani Agnieszka Kucab, pani Natalia Stasik, pani Irena Bieszczad, pani Renata Przypek, pan Jacek Kurnyta i pan Wiesław Miąso.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

!!!  G A L E R I A        Z D J Ę Ć  !!!

Tekst: Wiesława Miąso. Zdjęcia: Magdalena Bieszczad.