b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_PieszaWycieczkaNaKaluzowke_2_Copy.JPG16 października 2019 r. klasy VIa, VIb, VII i VIII uczestniczyły w pieszej wycieczce pod hasłem "Po zdrowie z plecakiem"na "Kałużówkę" w Braciejowej. Celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, poznawanie ciekawych miejsc oraz zacieśnianie kontaktów koleżeńskich wśród uczniów. Uczestnicy pełni entuzjazmu, pokrzepieni papieskimi kremówkami bez problemu pokonali trasę około 15 km podziwiając po drodze przepiękne jesienne krajobrazy. Część trasy wiodła przez las bukowy, zaliczany do buczyny karpackiej, który mienił się w słońcu złotem i miedzią. Na "Kałużówce" pani Elżbieta Strzałka przybliżyła fakty historyczne związane z tym miejscem, a uczniowie zapalili znicze. Chłopcy z klasy VIII rozpalili ognisko, a pieczone kiełbaski szybko zregenerowały nadwątlone siły. Można było poleniuchować, pobiegać po lesie oraz zrobić piękne zdjęcia.  Zapraszamy na następną, może wiosenną, wędrówkę.

Jolanta Bobulska

GALERIA ZDJĘĆ!