b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_WycieczkaDoParkuTrampolin_IMG_5034.JPGW dniu dzisiejszym klasy IV – V wraz z wychowawcami uczestniczyły w wyjeździe mikołajkowym do Fly Parku w Rzeszowie. Dzieci mogły odpocząć od codziennych obowiązków szkolnych i nauki. Radości i uśmiechu nie brakowało.

Po krótkiej rozgrzewce wszyscy uczestnicy rozpoczęli wspólną zabawę. Do wyboru było wiele ciekawych atrakcji, m. in. różnego rodzaju trampoliny, basen z piankami, ścianka wspinaczkowa, rodeo, rampa, ninja park, boisko do gry w piłkę czy eliminator, dlatego też każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Po dwugodzinnym pobycie uczniowie ze zmęczeniem, ale przede wszystkim z uśmiechami na twarzy, udali się na wspólną konsumpcję i dalszą integrację z rówieśnikami. Z zadowoleniem wróciliśmy do naszych domów, oczekując już następnego udanego wyjazdu!

Tekst: Liliana Zielińska

Zdjęcia: Natalia Stasik