b_150_100_16777215_00_images_IMG_20191216_134256.jpgW poniedziałek, 16 grudnia klasy trzecie wybrały się do Krakowa. Głównym celem była wizyta w Teatrze Groteska. Z wielkim zaciekawieniem oglądały spektakl pt. "Doktor Dolittle". Ujęły nas głównie zaskakujące kostiumy, ale też zabawne scenki. Następnie przechodząc przez Rynek, na którym wszystko było ciekawe: gołębie, Sukiennice, dorożki, świąteczne kramy, Kościół Mariacki, udaliśmy się do Centrum Nauki i Zabawy "Klockoland". Tam wszystko zbudowane było z klocków Lego. Dzieci budowały sanie, które ciągnęły renifery i które rzeczywiście można było uruchomić. Dużą atrakcją były klockowe roboty, które można było uruchomić przyciskami zdalnego sterowania. Roboty malowały również bombki choinkowe, a na koniec każde dziecko otrzymało dyplom. Do Niedźwiady wracał autobus z wesołymi i radosnymi uczniami.

Tekst i zdjęcia: Monika Daniec