b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_PowiatowyTurniejTenisaStolowego_1_Copy.jpg7 marca w Iwierzycach odbył się Powiatowy Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Czaja, Weronika Skóra, Maria Kurnyta, Karol Bobulski, Anna Strzałka, Alicja Skóra, Aleksandra Królikowska, Karolina Wróbel, Hubert Kośkiewicz. Mimo soboty i sezonu grypowego w zawodach wzięło udział około 100 zawodników, którzy startowali w  następujących kategoriach wiekowych: klasy I-IV, V-VI, VII-VIII. Nasi uczniowie jak zwykle znaleźli się na podium; I miejsce w kategorii klas I-IV zajęła Weronika Skóra, I miejsce w klasach VII-VIII dziewcząt Alicja Skóra, II miejsce Anna Strzałka, III miejsce Karolina Wróbel oraz I miejsce w kategorii chłopców klas VII-VIII Hubert Kośkiewicz.

GALERIA ZDJĘĆ!!!

Jolanta Bobulska