#zostanwdomu# dzienziemi #ekologia
W tym tygodniu przedszkolaki z grupy Misie zastanawiały się nad tym w jaki sposób mogą dbać o Naszą Planetę i co jeszcze mogą dla niej zrobić. Pogłębiały wiedzę na temat zagadnień z zakresu ekologii i ochrony środowiska, rozwijały wrażliwość estetyczną oraz rozbudzały wyobraźnię i fantazję, a także rozwijały zdolności manualne. Misie wiedzą również, że recykling to jest bardzo ważna sprawa. W związku z tym wspólnie z rodzicami wykonali bardzo ciekawe ECO-ZABAWKI z surowców wtórnych i materiałów ekologicznych. Wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością. Każda praca była oryginalna i niepowtarzalna.
Pięknie dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie Cieszymy się bardzo z efektów Waszej pracy. Dla nas jak i dla Państwa najważniejsze jest to, że wspólnie z dzieckiem spędziliście razem czas na twórczym działaniu.

b_150_100_16777215_00_images_FB_IMG_1587720283082.jpg

Anna Mazur