#dziendziecka2020#dzieciswiata#prawadziecka#emocjedziecka#

W tym tygodniu przedszkolaki z grupy przedszkolnej "Misie" realizowały tematy dotyczące DZIECI ŚWIATA.Przedszkolaki poznały dzieci z różnych stron świata, które wyglądają zupełnie inaczej-mają różną kulturę, religię,kolor skóry,noszą inne stroje. Mimo swej pozornej inności każde dziecko ma takie same potrzeby- chce być kochane,mieć rodzinę, poczucie bezpieczeństwa,miłość i dużo zabawy.Poruszyliśmy bardzo ważny temat związany z tolerancją, rozmawialiśmy o prawach dziecka, ale również o jego obowiązkach. Jednym z ważniejszych dni dla przedszkolaków był DZIEŃ DZIECKA.Tego dnia na dzieci czekało wiele atrakcji- bańki mydlane, rysowanie kredą, ciekawe zabawy i słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że nasze dzieciaczki miło zapamiętają ten dzień.
Dziękujemy rodzicom za wykonywanie z dziećmi pracy zdalnej.

b_150_100_16777215_00_images_received_291769905309412.jpeg

Anna Mazur