b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienTabliczkiMnozenia2020_1_Copy.jpg2 października 2020r.  przypada Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W naszej szkole też obchodziliśmy to święto. Z tej okazji uczniowie rozwiązywali łamigłówki, krzyżówki i labirynty związane z tabliczką mnożenia. Dodatkowo w każdej klasie rywalizowano o tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Zadaniem każdego uczestnika było rozwiązanie w kilku rundach po pięć przykładów z tabliczki mnożenia.

Tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia w poszczególnych klasach otrzymali:

Tymoteusz Kania – klasa IVa

Dawid Myzia – klasa IVb

Karol Uchman – klasa V

Jakub Cudecki – klasa VIa

Szymon Sroka – klasa VIb

Amelia Bobulska i Kamila Ślusarczyk – klasa VIIa

Kinga Staroń – klas VIIb

Alicja Skóra – klasa VIII.

Niecodzienny sposób sprawdzenia „tabliczkowej wiedzy” wywołał wiele pozytywnych emocji wśród uczniów oraz był motywacją do dalszego pogłębiania wiedzy matematycznej i osiągania lepszych wyników. Wszystkim ekspertom tabliczki mnożenia serdecznie gratulujemy!

GALERIA ZDJĘĆ!

Małgorzata Kosińska Mucha