b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienGierPlanszowych_1_Copy.jpg„Cała Polska Gra w Planszówki”

W ostatnich dniach obchodziliśmy w naszej szkole, przypadający na 10 października „Dzień Gier Planszowych”. Do tego ogólnopolskiego projektu pod hasłem: „Cała Polska Gra w Planszówki” dołączyliśmy z ogromną radością.

Dla naszej szkoły była to doskonała okazja, aby promować wśród uczniów ciekawy  i pożyteczny sposób spędzania wolnego czasu. Dla dzieci z klas I – III wiele ciekawych „planszówkowych” atrakcji przygotowali koledzy i koleżanki z klasy IIIa. Nie zabrakło również emocji w klasach wyższych, w których uczniowie prowadzili pełne napięcia, ale też uśmiechu rozgrywki.

Zachęcamy wszystkich naszych uczniów i ich domowników do częstego sięgania po gry planszowe. Pamiętajmy, że tego rodzaju aktywność jest dla nas niezwykle cenna. Usprawnia pracę mózgu,  poprawia nasze samopoczucie, wpływa na zmniejszenie stresu, wzmacnia relacje międzyludzkie. A to tylko niektóre z korzyści, jakie niesie za sobą granie w planszówki.

Galeria zdjęć!

Agnieszka Kucab, Joanna Wojnarowska, Elżbieta Strzałka