b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienEdukacjiNarodowej2020_DSC_0161.JPG  „Trzeba wielkiego serca, by kształtować młodych ludzi…”

Takie motto towarzyszyło nam w dniu dzisiejszym. Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto dla całej społeczności szkolnej, które upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej.

Przepiękne podziękowania za poświęcenie, cierpliwość, gorące serce, trud włożony w edukację i wychowanie płynęły z ust naszych uczniów. Słowem i wierszem przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i klasy II, dziś w nieco inny sposób niż zawsze, wyrazili swoją wdzięczność. Z życzeniami zawitali do każdej klasy wręczając Dyrekcji, nauczycielom oraz pracownikom szkoły kwiaty i drobne upominki. Bo jak pisał Kamil Cyprian Norwid „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”.

Składamy ogromne podziękowania Radzie Rodziców, która na ręce Pani Dyrektor złożyła bukiet kwiatów wraz z pysznym tortem życząc nam wszystkim spełnienia marzeń i realizacji planów zawodowych.

Za wzorową pracę pedagogiczną Nagrodę Burmistrza otrzymały: pani Dyrektor Wioletta Czemarnik, pani Monika Daniec i pani Agnieszka Baran.

Nagrodę Dyrektora otrzymały: pani Wiesława Miąso, pani Elżbieta Strzałka, pani Małgorzata Kosińska - Mucha, pani Dorota Wośko, pani Bożena Wójcik i pani Regina Czarnecka. Serdecznie gratulujemy.

Tekst: Liliana Zielińska, Sylwia Białorucka

Zdjęcia: Magdalena Pociask, Kinga Kowalska kl. VIII