b_150_100_16777215_00_images_Zawsze_Wierni.jpg

Również w tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w Wojewódzkim Turnieju Poezji i Prozy. Tegoroczna VI edycja miała charakter zdalny. Uczennice, które reprezentowały naszą szkołę -  Anna Chodak z klasy VIII i Klaudia Tokarska z klasy VII b, zmierzyły się nie tylko z tekstem kultury, ale również formą przekazu. Recytacja została nagrana w szkole i przekazana do Powiatowego Centrum Edukacji Kulturalnej w Ropczycach w formie nagrania MP4. Obydwie uczennice bardzo starannie przygotowały się do nagrania i pięknie wyrecytowały przygotowane przez siebie teksty. Forma przekazu była nowym doświadczeniem i wyzwaniem. Gratuluję dziewczętom, a szczególnie Annie Chodak, która została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu.