b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienDzieckakl4-7_1_Copy.jpg,,Dzień Dziecka Dniem Zdrowia’’ – pod takim hasłem 1 czerwca obchodziliśmy w naszej szkole to święto. Uczniowie wszystkich klas brali udział w ciekawych zajęciach rozwijających zainteresowanie zdrowym trybem życia.

W programie było przygotowywanie zdrowych posiłków, rozgrywki sportowe, gry planszowe oraz wykonanie plakatu ,,Piramidy zdrowego żywienia i aktywności fizycznej’’. Klasy IV – VII uczestniczyły w zajęciach według ustalonego wcześniej harmonogramu.

Szczególną atrakcją tego dnia było przygotowywanie zdrowych dań i przekąsek. Dzieci wykazały się dużą wyobraźnią podczas przygotowywania posiłków. Na stołach można było zobaczyć mnóstwo kolorowych sałatek,  kanapek i ciekawych deserów. Następnie wszyscy delektowali się swoimi pysznymi daniami.

Podczas rozgrywek sportowych i gier planszowych każdy dawał z siebie wszystko. Dzieci z chęcią wzięły udział we wszystkich aktywnościach dla nich przygotowanych. Z pewnością ten dzień możemy nazwać dniem zdrowia.

GALERIA  ZDJĘĆ!!!