Przedszkolaki na wycieczce do Siedliska Janczar 🎒🌳🐎🌞

11.06.2021r. dzieci z oddziałów przedszkolnych „Tuptusie” i „Misie” wyruszyły na wycieczkę do „Siedliska Janczar” w Pstrągowej. W ten piękny słoneczny dzień, dzieci korzystały z wielu atrakcji na świeżym powietrzu. Chętnie bawiły się na placu zabaw, gdzie korzystały z huśtawek, karuzeli i zjeżdżalni oraz siłowni zewnętrznej. Z ogromną radością podróżowały bryczkami po okolicy. Wielkie zainteresowanie wzbudziły konie o imieniu Oliwka i Konstytucja. Dzieci korzystały również z zajęć edukacyjnych, dzięki którym zobaczyły, jak własnoręcznie można zrobić musujące kule do kąpieli. Po kilkugodzinnej wizycie w siedlisku, wszyscy z ogromnym apetytem posilili się kiełbaskami z grilla. Długo i miło będziemy wspominać naszą wycieczkę, która okazała się wspaniałą wyprawą.

Laura Główka

b_150_100_16777215_00_images_IMG_6168.jpg