b_150_100_16777215_00_images_829.jpg

"SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS..."
Takim hasłem 23 czerwca pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Zakończył się pewien etap waszego życia, czeka Was nowa szkoła, nowi nauczyciele i koledzy. Jednak każdy z Was pozostawił w tej szkole cząstkę siebie. Tu przeżywaliście pierwsze sukcesy i gorycz pierwszych porażek. Tu zawiązały się przyjaźnie, które trzeba pielęgnować. Dziś nadeszła pora rozstania z nauczycielami, przyjaciółmi i beztroskimi chwilami, które pozostaną na zawsze w waszych sercach.
      Czas rozstań to czas podziękowań, podsumowań i życzeń. Absolwenci trochę na poważnie, trochę humorystycznie podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Klasa VII wręczyła starszym kolegom i koleżankom upominki i dyplomy za osiągnięcia , postawę, cechy charakteru dzięki którym zasłynęli w społeczności szkolnej.
      Po uroczystym ślubowaniu pani Dyrektor wręczyła nagrody za wyniki w nauce , zaangażowanie społeczne, osiągnięcia sportowe.
Uczniowie nagrodzeni za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe /bardzo dobre zachowanie to:
Anna Chodak
Aleksandra Dziedzic
Kinga Kowalska
Natalia Mucha
Weronika Przypek
Alicja Skóra
Anna Strzałka
Marcelina Zdziebko
      Za zaangażowanie i pracę w Samorządzie Uczniowskim nagrodzone zostały:
Anna Chodak i Aleksandra Dziedzic.
       Nagrodę wzorowego czytelnika( ratującego honor klasy ) otrzymała Aleksandra Dziedzic.
Natomiast Alicja Skóra i Anna Strzałka zostały nagrodzone za osiągnięcia sportowe, ciężką pracę oraz reprezentowanie szkoły i klubu na zawodach sportowych.
     Ostatnim punktem uroczystości było przyznanie tytułu "Prymusa - Absolwenta Szkoły". Tytuł ten jest przyznawany uczniowi, który osiągnął średnią ocen 4,75 z obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania od klasy IV do VIII.
Tytuł "Prymusa - Absolwenta Szkoły" otrzymały:
Anna Chodak, Natalia Mucha, Weronika Przypek, Anna Strzałka, Alicja Skóra.
Nagrodzonym gratulujemy sukcesów. Wszystkim życzymy powodzenia, by każda nowa przyjaźń okazała się szczera i wierna. Nowi nauczyciele byli wyrozumiali i sprawiedliwi. Niech innym będzie dobrze z Wami, a Wam z nimi.