IMG 6737W  pięknej, jesiennej scenerii, we wtorkowe popołudnie świętowaliśmy Dzień Chłopaka, tańcząc i bawiąc się przy rytmach dobrej muzyki.

Samorząd Szkolny zorganizował  imprezę taneczną, inną, nietypową, bo „pod chmurką”. W ten sposób dziewczynki mogły złożyć życzenia chłopcom. Tańce, układy choreograficzne z belgijką w roli głównej i muzyka płynąca z głośników przysporzyły dzieciom sporo przyjemności. Wspólne zabawy wciągnęły młodzież w przemiłą atmosferę spędzania czasu wolnego. Taniec i muzyka sprawiły, że uczestnicy imprezy poczuli, jak ważna jest wspólna więź rówieśnicza.

W cudownych nastrojach uczniowie udali się do domów na zasłużony odpoczynek, oczekując kolejnej tak udanej imprezy tanecznej.

Tekst: Liliana Zielińska,
Zdjęcia: Liliana Zielińska, Weronika Cwanek

Zobaczcie te piękne chwile - galeria