b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_DzienGierPlanszowych2021_1.jpg10 października w całej Polsce obchodzony jest Dzień Gier Planszowych pod hasłem „CAŁA POLSKA GRA W PLANSZÓWKI”. Nasza szkoła również dołączyła do tego projektu, aby promować wśród uczniów ciekawy i pożyteczny sposób spędzania wolnego czasu. Uczniowie z klas 4 – 7 w miłej i przyjaznej atmosferze prowadzili rozgrywki w Double, Farmera, Kto pozmywa, Skubane kurczaki czy Duszki. Była to doskonała okazja aby przypomnieć uczniom, że gry planszowe usprawniają pracę umysłu, poprawiają samopoczucie, uczą zdrowej rywalizacji i wzmacniają relacje w grupie. Dodatkowo opiekunowie Szkolnego Klubu Gier Planszowych zorganizowali turniej gry planszowej „Kto pozmywa” w której zmierzyli się uczniowie klas 4-8. Rozgrywki były pełne emocji, a o wynikach finałowych potyczek dowiemy się już niebawem.

GALERIA ZDJĘĆ!!!