b_150_100_16777215_00_images_2.jpglistopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci w tym wyjątkowym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Ten dzień miał wszystkim przypomnieć jak ważne są bajki i że warto do nich powracać. Przedszkolaki rozpoznawały bajkowe postacie i tytuły bajek, z których pochodzą. Segregowały rekwizyty z bajek, układały puzzle, przez chwilę stały się Kopciuszkiem, który oddzielał ziarna od grochu. Dodatkową atrakcją było przedstawienie, które najmłodsi oglądali z ogromnym zaciekawieniem. Dzieci podziwiały także wystawę pt. „BAŚNIOWA RODZINA W OBIEKTYWIE”, przedstawiającą piękne fotografie przygotowane przez dzieci z całej Polski. Dla przedszkolaków był to dzień pełen niezapomnianych wrażeń.

Patrycja Tobiasz