GMINNE OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Niepodległa, Niepokorna – POLSKA – to nasza Ojczyzna

b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_GMINNEOBCHODYNARODOWEGOSWITANIEPODLEGOCI_DSC_0408.JPGNa zaproszenie Burmistrza Ropczyc pana Bolesława Bujaka i Dyrektor Centrum Kultury w Ropczycach pani Sylwii Ruszel uczniowie Szkoły Podstawowej im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej uświetnili Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości.
Program artystyczny, w którym słowem, muzyką, pantomimą przypomnieli okres zaborów, tęsknotę za wolnością i radość z jej odzyskania. Uczniowie i harcerze przedstawili pragnienia współczesnej młodzieży i przeświadczenie, że w ich rękach jest nasz los.
Dzień Niepodległości jest świętem wszystkich, którzy kochają wolność.
Dziękujemy Panu Burmistrzowi za wyrazy uznania i słodycze dla naszych artystów, a Pani Dyrektor i Pracownikom Centrum Kultury za bardzo miłe przyjęcie.

Tekst: Wiesława Miąso, Liliana Zielińska, Sylwia Białorucka
Zdjęcia: Magdalena Królikowska

GALERIA ZDJĘĆ - ZAPRASZAMY!