334969927 587309563434221 9088161760762642322 n

 

Baśniowa Kuźnia Talentów

Wiele sukcesów można osiągnąć indywidualnie, pokładając ufność jedynie w sobie, jednak w  sportach drużynowych ważna jest współpraca, zrozumienie i duch drużyny. Chłopcy z klas 8a oraz 8b wiedzą doskonale jak smakuje zwycięstwo. Reprezentowali szkołę na wielu zawodach lekkoatletycznych, tocząc walkę nie tylko z przeciwnikami, lecz także przezwyciężając własne słabości. Efektem tychże zmagań było m.in. zwycięstwo podczas gminnych oraz powiatowych drużynowych zawodów lekkoatletycznych, co poskutkowało awansem na zawody wojewódzkie. Z występu na tym szczeblu chłopcy mogą być dumni. Walczyli z najlepszymi szkołami z województwa i pokazali hart ducha. Jednak nie sama lekkoatletyka jest powodem do radości. Zawody w piłce siatkowej chłopców zakończyły się bardzo wysokim VI miejscem w województwie. Szczebel powiatowy i gminny przeszli jak burza, a o końcowej klasyfikacji decydowały niuanse. Biegi przełajowe oraz zawody w piłce nożnej kończyli na podium podczas zawodów gminnych. W skład drużyn rywalizujących wiele razy w różnych dyscyplinach, na różnych obiektach, lecz zawsze z pozytywnym skutkiem wchodzą: Jakub Andreasik, Dawid Cabaj, Bartłomiej Charchut, Patryk Jezior, Jakub Jodłowski, Konrad Staroń, Filip Pociask, Szymon Sroka, Hubert Wrona, Dawid Zima.

Chłopcom życzymy dalszych sukcesów sportowych, dużo zdrowia, samodyscypliny i niezłomnego charakteru, który w sporcie jest równie ważny jak tężyzna fizyczna.

Dziękujemy za piękne reprezentowanie szkoły, każdą kroplę potu, by wynik był jak najlepszy i  wszystkie zdobyte puchary i medale!

#BasniowaKuzniaTalentow

Drużynowa Galeria