b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Wycieczkadokina_1.jpgW poniedziałek 21 marca w ramach Pierwszego Dnia Wiosny uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawcami udali się do kina Helios w Rzeszowie na projekcję filmu pt. „Wyprawa do dżungli”. Film przeniósł widzów do amazońskiej dżungli pełnej tajemnic i niebezpieczeństw. Historia pary, która próbuje odnaleźć legendarne drzewo, okazała się emocjonująca, a zarazem humorystyczna i wzruszająca. Uczniowie z zapartym tchem kibicowali odważnej Lilii i charyzmatycznemu kapitanowi Frankowi. Po seansie słychać było same pozytywne opinie i zadowolenie. Film poprzedzał wykład multimedialny, który wprowadził uczniów w zagadnienia sztuki filmowej (historia filmu, proces tworzenia filmów, zawody filmowe). Wyjazd okazał się świetną formą integracji oraz rozrywki. Uczniowie w doskonałych humorach wrócili do szkoły.

Natalia Stasik, Liliana Zielińska