Czytaj więcej...Zakończyliśmy zmagania w charytatywnej lidze siatkówki „GRAMY DLA NATALKI”.

Trzecia sobota rozgrywek przyniosła bardzo dużo emocji i niespodziewanych rezultatów. Z każdym weekendem poziom gry wzrastał, o czym świadczy fakt, że nie było drużyny niepokonanej i takiej, która nie wygrałaby choćby jednego meczu. W trzy soboty przez 38 godzin łącznie rozegraliśmy 67 spotkań.

W meczu finałowym oraz w ceremonii wręczania nagród uczestniczył Burmistrz Ropczyc Pan Bolesław Bujak . Podziękowania zawodnikom przekazał również Mateusz – tata Natalii. Każdy zespół otrzymał puchar, pamiątkową fotografię  oraz wyróżnienia indywidualne.

Podczas całego turnieju udało się zebrać kwotę 10 282.71 zł, która zostanie przekazana na rehabilitację Natalki. Wielkie serca zawodników i kibiców przerosły nasze oczekiwania, szczególnie wzruszyła nas ofiarność córki jednego z zawodników , która przekazała Natalii wszystkie oszczędności ze swojej skarbonki.

Turniej zakończył się zwycięstwem „Teamu Kamionka”. Drugie miejsce zajęła „Policja Ropczyce”. Na miejscu trzecim znalazły się zespoły „Przyszlim Pograć” i „MOL-CAR”. Decyzją organizatorów miejsce piąte należy się pozostałym drużynom: „Krasnale”, „BK Instal”, „Pędzące Konie”, „FC Amatorzy”, „OSP Brzeziny”, „Wściekłe Byki”, „Smocze Smerfy”, „Ropczyce Team”, „OSP Łączki”, „Baśniowa Drużyna”, „Stolarze” i „Ziomki z Biedronki”. Nagrody ufundował Pan Bartosz Kania oraz Uczniowski Klub Sportowy. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i okazane serce wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej inicjatywy.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

⚜☃❄


Czytaj więcej...Siedlisko Janczar w Pstrągowej gościło nasze zuchy w czwartkowy poranek. Kulig z zaprzęgiem konnym powiózł Nas przez zaśnieżone pola. Uśmiechów naszych zuchów nie było końca. Sala zabaw z widokiem na konie, pozwoliła na chwilę odpoczynku oraz swobodnej zabawy i integracji wszystkich zuchów. W wiacie czekała na zuchów wesoła muzyka, ognisko i oczywiście kiełbaska. Zuchy w rytm muzyki bawiły się wokół ogniska. Było mnóstwo zabawy. Na koniec zuszki zostały poczęstowane pysznym plackiem. Dziękujemy Ś Janczar za miłe przyjęcie naszych uczniów.

 

GALERIA ZDJĘĆ❄☃⚜

Czytaj więcej...

W czwartek w naszej szkole odbył się BAZAREK SŁODKOŚCI. Zagościły u nas kolorowe galaretki w pięknych kubeczkach, ciasteczka w różnych kształtach oraz pyszne domowe ciasta. Ideą bazarku jest zbieranie pieniędzy, które przeznaczone będą na cele szkoły. Tym razem została uzbierana kwota 1771 zł. Dziękujemy chętnym rodzicom z klasy ,,0" i przedszkoli za przygotowanie tych wszystkich pyszności i za pomoc podczas bazarku. Dziękujemy także Pani Gosi Skórze, przewodniczącej Rady Rodziców za okazałą pomoc i wsparcie. Pomysł bazarku to nie tylko kupno i konsumpcja tych wszystkich pyszności, ale także obycie się z wartością pieniądza i kształtowanie samodzielności, która jest bardzo ważna w przyszłości.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy brali udział w BAZARKU SŁODKOŚCI ❤ .

Agniezka Ciosek

Zdjęcia; Magdalena Królikowska, Małgorzata Kot 

GALERIA ZDJĘĆ 

Czytaj więcej...„Jak za dawnych lat – Babciu, Dziadku kochamy Was”
W tym roku, w naszej szkole przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę z okazji Dnia Babci i Dziadzia. Zorganizowaliśmy specjalny koncert z niezapomnianymi piosenkami lat 70 – tych, do których dzieci, pod czujnym okiem pań wychowawczyń, przygotowały wspaniałe układy taneczne. Muzyka z tamtych lat, jak się okazało, jest bliska nie tylko babciom i dziadkom, ale przypadła do gustu również ich wnukom, które świetnie bawiły się, tańcząc i śpiewając wielkie przeboje. Przedszkolaki i uczniowie klas 0 – III zatańczyli do pięknych, wesołych, ale i wzruszających, przywołujących wspomnienia piosenek, takich jak: „Kasztany”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Za Tobą pójdę jak na bal”, „Bo mój chłopiec piłkę kopie” czy „Jak się masz kochanie?”. W repertuarze naszych młodych artystów znalazły się również wielkie przeboje zagraniczne. Różnorodność występów sprawiła, że każdy taniec był pełen wyjątkowych wrażeń artystycznych. Babcie i dziadkowie, jak zawsze, ze wzruszeniem podziwiali swoje wnuki, bo to właśnie one są najwspanialszym skarbem w życiu dziadków. I za tę wielką miłość, codzienną troskę i poświęcany czas, ukochane wnuki miały okazję pięknie podziękować.
Na koniec uroczystości Dyrektor Szkoły Pani Wioletta Czemarnik podziękowała wszystkim gościom za obecność oraz złożyła najwspanialsze życzenia Drogim Babciom i Dziadkom z okazji Ich Święta. Swoją obecnością zaszczycili nas goście: Bolesław Bujak –Burmistrz Ropczyc, Ks. Marian Baran – proboszcz parafii w Łączkach Kucharskich, Magdalena Tabasz – Mazur – kierownik Domu Kultury w Niedźwiadzie, Stanisław Wrona – Radny Powiatu Ropczycko-Sędziszowskiego, Genowefa Ciosek – Radna Rady Miejskiej w Ropczycach, Kazimierz Mądro – Radny Rady Miejskiej w Ropczycach, mł. asp. Adam Sroka – dzielnicowy, Małgorzata Skóra – przewodnicząca Rady Rodziców oraz pan Władysław Zygmunt.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Rodziców oraz pani Małgorzaty Rachwał za przygotowanie pysznego poczęstunku dla naszych gości.
 
 
Tekst: Agnieszka Kucab, Marzena Bartusik
Zdjęcia: Magdalena Królikowska