Czytaj więcej...Kolejny wakacyjny tydzień mija pod hasłem "JABA DABA DUUU!" 🐅🐆🐘. Dzieci poznały prehistoryczny świat jaskiniowców, a sala przedszkolna zamieniła się w jaskinię, w której zamieszkali mali jaskiniowcy. Przedszkolaki dowiedziały się jak kiedyś mieszkali jaskiniowcy, jakie narzędzia wyrabiali, jak polowali na mamuty i co malowali na ścianach. Dzieci na ścianach przedszkolnej jaskini również zamieszczały swoje rysunki. W tym tygodniu z okazji najsłodszego dnia w roku najmłodsi mieli także okazję spróbować różnych rodzajów czekolady 🍫🍫🍫, które sami przygotowali.

GALERIA ZDJĘĆ

Monika Mazur-Jagielska

Czytaj więcej...Słoneczna pogoda wciąż nas rozpieszcza, a podczas ciepłych dni najlepsza do picia jest właśnie lemoniada. Dlatego przedszkolaki postanowiły przygotować pyszną lemoniadę arbuzową 🍉🍉🍉. Nie mogło zabraknąć również arbuzowych prac plastycznych 🍉 oraz zabaw z arbuzami 🍉 w roli głównej.

🍉 GALERIA ZDJĘĆ 🍉

Monika Mazur-Jagielska

"Chociaż słońce jasno świeci,
Trochę smutne są dziś dzieci.
Bo koniec roku, przedszkola mija czas,
Teraz wakacje czekają nas."

 
 
Takie chwile jak te nie zdarzają się zbyt często ... 26 czerwca grupa przedszkola „Żabki” obchodziła zakończenie roku! Właśnie w tym dniu przywitaliśmy wakacje!

Laura Wiktor

 
 Czytaj więcej...
 

 W zeszłym tygodniu dzieci z oddziału przedszkolnego „Żabki” realizowały tematy związane z wodą, morzem i latem.Dzieci dowiedziały się, co można robić nad morzem, jeziorem, na plaży. Nie zabrakło wakacyjnych zabaw, na świeżym powietrzu. Zajęć gimnastycznych, ćwiczeń muzyczno- ruchowych. Dzieci rozmarzyły się troszkę myśląc już o nadchodzącym lecie.

 

Laura Wiktor

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...26 czerwca dzieci z grupy Tuptusie świętowały zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020. Uroczystość minęła w atmosferze śmiechu i radości. Były dyplomy, podziękowania i gorące buziaki💋, za które serdecznie dziękujemy. Serdeczne podziękowania kierujemy także do Rodziców za zaangażowanie, wsparcie i poświęcony czas w tym trudnym dla nas okresie. Wszystkim Tuptusiom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji 🌞. Do zobaczenia we wrześniu! 🤗

🌈GALERIA ZDĆ 🌈

Monika Mazur-Jagielska

Czytaj więcej...#wakacje #lato #wgóryczynamazury

W tym tygodniu Tuptusie rozmawiały o nadchodzących wakacjach 🌞. Dzieci poznały polskie krajobrazy🌊🌳🏔 . Rozmawialiśmy także o zasadach, których należy przestrzegać aby wakacje były bezpieczne 🚷🚳. Nie zabrakło wakacyjnej gimnastyki buzi i języka 💋👅 oraz zabaw na świeżym powietrzu. Najmłodsi pamiętali także o laurkach dla swoich Tatusiów, z okazji ich święta ❤. Dziękujemy Rodzicom za przesłane zdjęcia ❤.

🌞 GALERIA ZDJĘĆ 🌞

Monika Mazur-Jagielska