b_150_100_16777215_00_images_IMG-20240424-WA0014.jpg

🌿🌲🌳🍀☘️Bo Ziemia to wyspa , to wyspa zielona, wśród innych dalekich planet. To dom dla ludzi, dla ludzi i zwierząt, więc musi być bardzo zadbany.🌿🌲🌳🍀☘️
💚 Światowy Dzień Ziemi w przedszkolach i w zerówkach💚.
Jest to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem tego święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za naszą planetę. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele różnych zabaw z ekologią w tle. Przedszkolaki przypomniały sobie także zasady segregacji śmieci, a na koniec wykonały piękne pracę plastyczne. Wszystkie te działania miały na celu podkreślenie, jak ważne jest nasze zaangażowanie w działania na rzecz naszej planety. Przedszkolaki wiedzą to doskonale i zawsze chętnie biorą udział w tego typu wydarzeniach.