b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Spotkaniewywiadowcze24IV2024_IMG_7872.JPG24 kwietnia odbyło się ostatnie z planowanych w bieżącym roku szkolnym spotkań wywiadowczych. Rodzice zostali poinformowani o sukcesach, które odnosili uczniowie w ostatnim czasie w zawodach sportowych, a także wielu innych konkursach łączących często wiedzę i umiejętności z kilku przedmiotów. Ta część spotkania była zdecydowanie najdłuższą, co świadczy o tym, że uczniowie odnajdują i rozwijają swoje zainteresowania. Przekazane zostały także informacje o wydarzeniach, które odbędą się w najbliższym czasie. Po spotkaniu z Panią Dyrektor przyszedł czas na rozmowy z wychowawcami w salach.

Gratulujemy tak zdolnych i utalentowanych dzieci, serdecznie dziękujemy za obecność.