b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_PowiatowaLigaLekkoatletyczna_1.jpgNasi lekkoatleci najlepsi w powiecie!
Za nami kolejny etap ligi lekkoatletycznej dla rocznika 2008 i 2009 zawody powiatowe, które odbyły się 17 maja 2023 r. w Ropczycach. Ponownie uczniowie naszej szkoły byli najlepsi. Pokonali znajdującą się na drugim miejscu SP z Czarnej Sędziszowskiej aż o 101 punktów. Mimo iż aura nie sprzyjała, a zawodnicy rywalizowali w strugach deszczu, poprawili swój wynik z zawodów gminnych o 58 punktów. Skład naszej drużyny to: Dawid Zima, Hubert Wrona, Bartłomiej Charchut, Konrad Staroń, Patryk Jezior, Jakub Jodłowski, Dawid Cabaj. Następne zawody to finał wojewódzki w Stalowej Woli 5 czerwca.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Jolanta Bobulska