Zabawa + adrenalina = Energylandia !!!

b_150_100_16777215_00_images_eventgallery_Energy2023_1.jpgZabawy i śmiechu potrzebowali zwłaszcza ósmoklasiści, którzy wybrali się do Parku Rozrywki w Zatorze, by „zresetować się” po trzydniowych zmaganiach egzaminacyjnych. Adrenalina też była, może nawet większa niż na egzaminach, ale liczyli się z nią uczniowie, którzy wybierali ekstremalne urządzenia. We wspólnej przygodzie towarzyszyły im klasy VIa, VIb i VII. Pogoda i humory dopisywały. Każdy chciał sprawdzić swoją odwagę i wytrzymałość, decydując się na mega szybką przejażdżkę lub obroty o 360 stopni. W drodze powrotnej uczniowie chwalili się swoimi osiągnięciami, pokonaniem strachu i zaliczeniem najwyższych i najszybszych kolejek, a nauczyciele odetchnęli z ulgą, że wszyscy są cali i zdrowi.

Galeria zdjęć!!!

Marta Szpara